نتایج جستجو برای عبارت :

آرزوی من : مرگ بی پولها

✨﷽✨
عاقبت طمع و گدایی،در عین بی نیاز بودن!
✍اسماعیل بن احمد می گوید: سر راه امام حسن عسکری (علیه السلام) نشستم، وقتی که از نزدیک عبور می کرد،از فقر خود شکایت کردم و در خواست کمک نمودم! گفتم: به خدا یک درهم بیشتر ندارم، صبحانه و شام نیز ندارم!آن حضرت علیه السلام فرموند: به اسم خدا،سوگند دروغ می خوری... چون تو 200 درهم زیر خاک پنهان کرده ای. سپس به غلامش فرموند: هر چه همراه داری به اسماعیل بده. غلامش صد دینار به من داد.
سپس امام حسن عسکری علیه السلام
یکی از ستمگران مخصوص بمن خبر داد که مادر متوکل باو گفت هنگامیکه بیمار بودی واز بهبودیت نا امید گشتم نذر کردم اگر خوب از مال خود ده هزار دینار خدمت او فرستمچون بهبود یافتی پولها نزدش فرستادم واین هم مهر من اسبت.  روی کیسه دیگر را گشود در ان هم چهار جهاز صد دبنار بود سپس  کیسه پول بانها و بمن دستور داد که همه را خدمت حضرت برم من کیسه ها را با شمشیر خدمتش بردم و عرضکردم اقای من این ماموریت بر من ناگوار امد فرمود و ستمگران بزودی خواهد دانست که چه س
به نام خدا
شنیدم مفت‌خوری در تهران گفته: اینهایی که ماسک و وسایل بهداشتی را احتکار می‌کنند و با چند برابر قیمت به مردم می‌فروشند، این پولها چطور از گلویشان پایین می‌رود؟!. 
متعجب شدم از این حرف! . می‌خواستم به ایشان و همفکران و هم‌پیاله‌ای‌های ایشان بگویم : بین جماعت شما و این جماعت محتکر ماسک تفاوتی نیست !!!؟ همانطور که شما شغل دولتی ، استخدام فرزندان و اقوام و سفارش‌شده‌ها ، و مشاغل و مناصب و مزایای حکومتی را به صورت مادام‌العمر و نسل
هر کسی شبیه هر نوع مسکوک طلا و نقره داخلی و یا خارجی از قبیل سکه بهار آزادی و سکه های حکومت قبلی ایران اعم از لیره و نظایر آن را از پولها و ارزهای دیگر که مورد معامله واقع می شوند بسازد و یا عالماً وارد کشور نماید یا مورد خرید و فروش قرار دهد یا ترویج قلب نماید مشمول مجازات از یک تا ده سال حبس خواهد شد.
ادامه مطلب
 انگاه نامه یی بفرستاده ایکه کیسه پول را نزد من اورده رسید که  بد کاری کردی که بان مرد اطلاع ندادی که ما گاهی با دوستان خود چنین کاری میکنیم هدیه ای اندک  لرای انها می فرستیم  وگاهی خود انها بعنوان تبرک چیزی از ما تقاضا  مبکنند  وبمن نامه رسید که خطا  کردی  که احسان مارا رد کردی  سپس چون از خدا امرزش خواستی خدا تو را میامرزد ولی چون تصمیم  وقصدت اینستکه در انها نکنی و دراه خرج ننمایی ان را از تو باز داشتیم پولها را دو باره برایت برایت نفرستاد
الان که محاکمه ها همه به نفع بانکها است! تا بیشتر بتوانند نزول بگیرند. تقریبا قوه قضائیه نیز به استخدام بانکها در آمده. زیرا بانکها خودشان این پولها را، بدون مدرک و سند داده بودند، تا خرانه خالی شود والان شاد و خوشحال، بازهم میتوانند به اختلاس های بزرگ دست بزنند، و به گردن دیگران بیاندازند. اما بعد ا زکرونا باید روند قضایی تغییراتی را باور کند. یکی از انها الغای کاپیتولاسیون است
ادامه مطلب
جالبه

هر وقت گفتم وضع کانادا خرابه
یکی پیدا شد و گفت وای مگه کشور خودت عالیه؟!

کسخل اوکی کشور من داغون اصلا
مشنگ چه ربطی داره؟!
چرا همه چی رو با همه چی مقایسه میکنی گوسفند؟
مگه من گفتم ایران بهتره؟

برین اینو گوگل کنین:
ontario teachers strike

اوضاع خرابه داگ فورد زده همه چی رو کات کرده بودجه ها قطع شده میخوان تعداد معلم ها رو ده هزار تا کم کنن

مردم انتاریو ریختن بیرون

اعتراض شده

دوشنبه احتمالا کل مدارس انتاریو تعطیلن.

خدا رو شکر ازونجا اومدم
هر کسی شبیه هر نوع مسکوک طلا و نقره داخلی و یا خارجی از قبیل سکه بهار آزادی و سکه های حکومت قبلی ایران اعم از لیره و نظایر آن را از پولها و ارزهای دیگر که مورد معامله واقع می شوند بسازد و یا عالماً وارد کشور نماید یا مورد خرید و فروش قرار دهد یا ترویج قلب نماید مشمول مجازات از یک تا ده سال حبس خواهد شد.
ادامه مطلب
متشکرم داخل وبها اعلام نکردید چه کسی در چالش شرکت کنه
خب منم از همه دعوت می کنم در چالش مدرسه شرکت کنند
 خاطرات زیادی دارم فقط چند تاشو  مینویسم 
۱_معلم ریاضی سال اول دبیرستان ما ، مرد بود. دو زنگ پشت سر هم در هفته با این اقا معلم، کلاس داشتیم.
زنگ اول میامد درس میداد وسطهای زنگ اول قهر میکرد می رفت ،زنگ دوم با مدیر میامد و از ما تعهد می گرفتن که دیگه اذیتش نکنیم و درس بخونیم (بچه ها پشت کتش اسم حیونها رو می نوشتن، یادمه با کفش روی صندلیش راه میر
توی یک صحنه از فیلم The Dark Knight،اونجا که بتمن جوکر رو توی هوا معلق کرده و جوکر توی اون ارتفاع بلند ترسناک که هر لحظه ممکنه سقوط کنه با صدای بلند قهقهه میزنه و باد میخوره توی موهای بدرنگش و تاب میخوره و انگار داره کیف میکنه.توی این صحنه جوکر به بتمن میگه"تو هیچی نداری که بتونی منو باهاش تهدید کنی"...
یک وقتهایی فکر میکنم کاش همه مون مثل جوکر بودیم.بی اسم،بی نشان،بی شناسنامه،بی خانواده،بی اثر انگشت،بی هیچ وابستگی و تعلقی به این دنیا که حتی تهدید به
«دلارهای آمریکا برای طلبه قلابی»به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام لبنان ایران نوشت: محمد علی ترشیشی طلبه قلابی وابسته به سفارت آمریکا که در تظاهرات لبنان همراه چند نفر دیگر، به نماد وحدت ادیان آمده بود مبالغ زیادی دلار تحویل گرفته. امروز در تظاهرات یک روحانی دیگر بین مردم پول توزیع می کرد.مردم هم عصبانی شده و از نیروهای امنیتی خواستند آنها را دستگیر کرده و تحقیق کنند این پولها را از کجا آورده و برای چه توزیع می کند. هر جا آخوند قلابی هست نام آ
مشکل ما با بانک در کجاست ؟ 
اگر بانک ها سالانه 200000 میلیارد سود به مردم پرداخت کنند که حدودا 20 درصد پول می باشد در اینصورت  مردم حدود 1 میلیون میلیارد سپرده نزد بانک ها دارند !!! لذا بانکها در ایران بسیار مهم هستند ولی در عمل هیچ کار مفیدی در اقتصاد انجام نمی دهند 
اما بانکها با این پول چه می کنند :
درواقع بانکها با این حجم پول هیچ کاری نمی کنند حتی از این پولها وام هم نمی دهند! فقط و فقط به گفته خودشان مهار نقدینگی و تورم انجام می دهند که از نظر من
علت اینکه اصرار دارند که کرونا هیچ دارویی ندارد برای این است که می خواهند میکروچیپ تهیه کنند تا در درون واکسن ها و دارو ها بگذارند که در بدن هرکسی تزریق شده و زیر پوست او قرار گیرد تا به این وسیله بتوانند موقیعت مکانی هرکس را شناسایی و عملیات او را زیر نظر بگیرند انقلاب ارتباطات یعنی همین. نقشه بیل گیتس و دوستانش از شیوع این بیماری و تحقیقات وسیع روی واکسن آن!به همین دلیل است که جهان را از دنیای واقعی به دنیای مجازی ببرد و لذا هرکس در قرنطینه
مردی داخل بقالی محله شد ، و از بقال پرسید که قیمت موزها چقدر است ؟بقال گفت : شش هزار تومان و سیب هشت هزار تومان ...در این لحظه زنی وارد مغازه شد که بقال او را می شناخت ، و اونیز  در همان منطقه سکونت داشت  . زن نیز قیمت موز و سیبها را پرسید و مرد جواب داد  : موز کیلویی دو هزار تومان و سیب  سه هزار تومان ..زن گفت : الحمدلله و میوه ها را خواست .. مرد که هنوز آنجا بود از کار بقال تعجب کرد وخشمگینانه نگاهی به بقال انداخت و خواست با او درگیر شود که جریان چیس
این مشکلات جسمی ای که برام پیش اومده که دلیل موجهی برای خوب شدنشون ندارم 
این سرفه های اگزوداتیو بالای سه هفته که حتی اگه هق هق گریه کنم یا هه هه بخوام بخندم هم رسوبات خودشونو نشون میدن 
این کمری که شب گذشته (پریشب) با کلی سرکج کردن و ادای دیگرانو تحمل کردن به صبح رسوندم و یهو مسئول شبمون که یه پسره ی مجرد دهه شصتی خودشیرین بود جلو رئیس گفت اینا که اداشونه (و منم برگشتم و گفتم ایشالا از همین اداها سرشون بیاد) 
این سردرد قوز بالا قوز که تا کولر ر
امروز داشتم درس می خوندم که خوابم گرفت و یه خواب عجیبی دیدم.
.
.
.
در حیاط ننه ام در شمال بودم.همراه مادر و ننه منتظر پدر بودیم که از اردبیل بیاید.زنگ صدا داد و درهارا باز کردند. پیکان سفیدی به داخل آمد و پدر با لب هایی خندان از ماشین پیاده شد و سمتمان آمد. پشت سر پدر ناگهان حیاط شلوغ شد. خواهرننه(خاله) و بچه ها و نوه هایش از ماشین بیرون ریختند و به سمت خانه آمدند.
چندسالی بود که شوهرِ خاله حالش بد بود و از شدت مرض قند از بستر برنمی خاست. به همین دلیل
 صفوان بن یحی گوید  جعر بن  محمد بن اشعش بمن گفت میدانی، سبب وارد شدن ما در مذهب تشیع وشناسایی ما بان چه بود با انکه نزد ما هیچ یادی از ان نبود و بانچه مردم شیعیان داشتند ما معرفت نداشتیم  گفتم داستانش چبست  کفت  ابو جعفر  ابوالدوانیق  یعنی منصور دوانیقی  دومین لیفه  عباسی ودانق یکدانک درهم است که تقریبا یک پشیز میشود واین لقب را مردم از نظر  خست و بخلش باو. داده اند  زبرا برای کندن نهر کوفه از مردم سری  یکدانق گرفت بپدرم ابو محمد ن اشعث  گف
✍ تعرض و کلاهبرداری یک میلیاردی در پرونده مرد شیاد
⬅️ مرد کلاهبردار که به بهانه اخذ اقامت کانادا و فرانسه بیش از یک میلیارد تومان اخاذی کرده بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اتهام تجاوز نیز در پرونده‌اش به چشم می‌خورد.
◀️ صبح دیروز این متهم با انتقال به شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. 
◀️ نخست همسر سابقش که از وی به اتهام کلاهبرداری 800 میلیون تومانی شکایت کرده بود گفت: سال 92 با این مرد آشنا شدم او خودش را صراف
چخبره توی بورس ایران که همه حمله کردن به بورس؟!اونقدر که میبینم اطرافیانمو ، باید زودتر درموردش میگفتم ، ولی نشد. بچه ها ، هیچکس نمیاد از شکستها و ضررهاش توی کاری که میکنه ، با صداقت تعریف بکنه. چون ذات آدم از اظهار شکست، فراریه. این روزا همه شدن کارشناس بورس و بشدت با نشون دادن سودهای بورسی مردم (اکثرا کم اطلاع از این فضا) رو ترغیب میکنن برای ورود. و بعدشم کانالهای پولی ِ آموزش بورس و سیگنال رشد و...! چند تا مورد رو بدونید:- نمیگم خوبه یا بد، اما
این هفته نه هفته ی پیش با دو نفر از گذشته دیدار کردم
با سید ع.س و م.م
خب نکته ی عجیب اینکه خیلی از چیزهایی که برای من از 8 سال پیش اتفاق افتاده و هنوز هم در جریانه برای اونها خیلی وقته تموم شده و حتی تو یادشون هم نیست! اما من هنوز درگیرشون هستم و برام تموم نشدن و اینکه یادشون نبود باعث شد دلم نخواد یادآوری کنم. چرا؟ چون شاید از بحث کردن بعدش پرهیز میکردم یا نمیخواستم یه تلخی رو بیارم بالا. یه مقداری هم این سوال که آیا اصلن مهم هست حالا که از یاد طرف
برای اولین پست یکی از بهترین کیف پولها را بهتون معرفی می کنم که زحمت کامل را سایت بیت برگ کشیده است ازشون ممنونیم
بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، کیف پول کوینومی یکی از گزینه‌هایی است که با آن می‌توانید ارزهای دیجیتال را بر روی موبایل و یا سیستم دسکتاپی خود ذخیره کنید.
دانلود نسخه اندروید
 دانلود نسخه ویندوز
دانلود نسخه مکینتاش
دان
این واقعا ساده هست
وقتی تو پول مفت (اختلاس ها و ...) رو از کشورهای دیگه وارد یه کشور و فقط دو شهر میکنی
وقتی هیچ صنعتی اون کشور نداره که اون پول یه جاییش به کار گرفته بشه
وقتی مردمش یاد نگرفتن که درست و حسابی کار کنن و پول دربیارن و فقط این گوشه اون گوشه باد میدن خودشونو 
وقتی اصلا این کشور ظرفیت ورود این همه پول رو نداره
وقتی اینها کلا یه Hudson's Bay  و Tim Hortons داشتن که اونها رو هم امریکا خرید
وقتی پول فقط و فقط تنها میتونه در خریدن خونه به کار گرفته بش
۱-توی جمع خانوادگی پسرخاله یه خبر از تلگرام خوند مبنی بر اینکه: عدم قطع مستمری زنانی که دوباره ازدواج کنند!
همزمان زندایی یه لبخند گنده به اندازه کل صورتش زد و به افق خیره شد:))
با خنده و تعجب بهش گفتم :زندااااییی!!؟؟ با یه خبر تا کجا رفتی!!:)))
یهو خودشو جمع و جور کرد و گفت: نه بابا ، خدا سایه ی داییتو رو سر من و بچه ها نگه داره:)
با خودم فکر میکردم چی میشه که یه روزی از همدیگه خسته میشیم، شاید فقط اولش رو بلدیم و نگهداری رو بلد نیستیم مثل کسی که یه روز
برخی مسئولین هنوز در دوران: طرح مارشال زندگی می کنند و فکر می کنند: اروپا و آمریکا بسیار ثروتمند هستند، و باید از انها وام گرفت، یا کمک بلاعوض دریافت نمود. که در فرهنگ فارسی می گویند: یک مو از خرس کندن هم غنیمت است. ولی نمی دانند که آمریکا و اروپا، نه تنها خرس نیستند بلکه مانند کف دست هستند، که مو ندارد!(بوی کباب نیست، بلکه خر داغ می کنند) اجرای گام سوم این را نشان داد. زیرا اگر اروپا یا آمریکا پول داشتند، دزدی نمی کردند! اموال ایران را بلوکه یا م
دانلود فیلم ترکی Geniş Aile 2: Her Türlü (۲۰۱۶) با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم Geniş Aile 2: Her Türlü (۲۰۱۶) با لینک مستقیم
کیفیت ۷۲۰ فیلم اضافه شد

ژانر : کمدی کارگردان : Ömer Uğur نویسنده : Cüneyt Inay بازیگران :  Ufuk Özkan محصول : ترکیه زبان : ترکی زمان : ؟ دقیقه فرمت : Mkv حجم : ۱۲۰۰ MB لینک دانلود : مستقیم – Direct خلاصه داستان :

ذکایی
یک در ساعتی اختراع میکند که میتواند رولت قمار خانه را کنترل کند جواهر
سریع به فکر پولدار شدن با این ساعت میشود پاچاجی صاحب یک قمار خانه است ک
پست قبلی رو که نوشتم در مورد موصطافا جان
رفتم به دوران کودکی و قصه های بابا و مامان بزرگ
قصه روباه دم بریده- قصه مرد تنبل- قصه شنگول و منگول به روایت ترکیش - اوزون ولی- همین موصطافا جان و ...
من قصه موصطافاجان رو به لحاظ بار طنزی که داره خیلی دوست دارم
ولی واقعا طولانی هست و در این مُقال نمی گنجد:دی
بنابراین دومین قصه محبوبم رو اینجا می نویسم:
ی مرد تنبل بود که همش تو خونه بود و کلی قرض بالا آورده بودند
زنش هی بهش غر میزد که آخه مرد برو کار میکن مگو
پول زیادی بخاطر ثبت نام در این دوره ها را داده بودم و حالا مانده بودم چه
کنم. بروم یا نروم؟ شما بودید چه می کردید وقتی :
حسابی با این و آن هماهنگ کردی- حسابی ها - که آیا می‌توانند دوقلوهایت را نگه دارند تا تو
بتوانی بروی سر کلاس، بالاخره بنده خدایی قبول می‌کند، با چه وضعی از آن ها دل می‌کنی
و گریه هایشان را تحمل می‌کنی- مادری دیگر- بسرعت جت، خودت را به ماشین می‌رسانی و
با اندک پولی که داری، راهی موسسه می شوی. می‌خواهی پایت را بگذاری در موسسه،
جنگ روانی برای پیشبرد جنگ نظامی است، و جنگ
نظامی آخرین نقطه: مقاومت هر کدام از طرفین می باشد، که پس از آن سقوط یک طرف را
درپی خواهد داشت. اما جنگ روانی برخلاف تئوری های موجود، از سوی دشمن طراحی و اجرا
نمی شود! زیرا دو دلیل عمده مانع این کار می شود: یکی نداشتن اطلاعاتی کافی دشمن،
از ریزه کاری های فرهنگی یکدیگر است. دلیل دوم بی اثر بودن آن است، زیرا وقتی دشمن
حرفی می زند، مسلما برای منافع خودش است، وکسی که عاقل باشد، حرف او را نمی پذیرد.
بنابر این
برنامه

به نام ِ خدایی که رسیدنه به رضایتش بزرگترین خوشبختی ِ عالم ِ
خدمت ِ همه شما عزیزان عرض ِ سلام داریم و همراهی ِ شما عزیزان رُ در برنامه دور ِ عاشقان ِ امروز میطلبیم
 این شبها دلِ ما به خدا نزدیک ِ نزدیک ِ
خدایی که دوست داریم ... لبخندش ُ با خودمون داشته باشیم
لبخندی از رضایت که شاید یه وقتایی فراموشش کنیم و رضایت ِ بقیه جاش ِ برامون بگیره
مدتها اسرائیل ادعا می کرد که: قدس تعلق به قوم یهود دارد، و باید در اختیار کنست باشد و پایتخت اسرائیل گردد! بعد که آنجا را اشغال کرد، قوم عرب ادعا کرد که قدس عربی است، و باید به اعراب برگردد! اما هشتاد سال این ادعای او طول کشید، و کاری نکرد بلکه آن را وسیله رشوه گرفتن از یهودیهای قرارداد، که اخیرا آمریکا نیز آن را معامله قرن نام نهاد. و ادعاد کرد که قدس متعلق به آمریکا است، اگر بخواهد میتواند به اسرائیل ببخشد. اعراب گرچه در شعار با معاله قرن مخال
   متاسفانه
این یک شعار توخالی نیست، بلکه عین واقعیت است! زیرا بانکها نمی توانند بنگاه داری
کنند، لذا اگر پولها برای پس انداز، بسوی بانکها جریان پیدا کند، سرمایه در گردش
صنایع نابود می شود. به عبارت ساده تر: وقتی مردم تشویق می شوند که: با جایزه ها و
بهره های زیاد، و بدون ریسک، پول خود را به بانکها بدهند، این یک فرهنگ می شود!
لذا کسی به سراغ تولید نمی رود. زیرا تولید دارای ریسک است: ممکن است سود سرشار
داشته و یا: زیان قابل توجهی بکند. ولی مردم ترج
بسیاری از وظائف قوه قضائیه و ووزارت خارجه روی زمین مانده! به دلیل اینکه یا بودجه ندارند یا امکانات لازم فراهم نیست. و این امور میتواند از طریق واگذاری به بخش خصوصی، به راحتی حل شود.مثلا در مجلس طرح 10ماده ای، بمناسبت روز 28مرداد اعلام وصول شد، تا وزارت خارجه و وقوه قضائیه را مکلف کند: تا حقوق از دست رفته ایران ر،ا از کودتای 28مرداد 32 به بعد استیفا کند. این چندمین مصوبه مجلس است، که روی زمین مانده. مشابه آن حقوق از دست رفته استانهایی است: که از دست
۳۹. از کارکرد درست وب سایت تان مطمئن شوید.
مشتریان بالقوه می‌خواهند تا حد امکان در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و باید بتوانند به سرعت به هر نوع اطلاعات در وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.
۴۰. بیش از حد نگران اقتصاد نباشید.
برخی از بهترین کسب و کارها در دوره رکود اقتصادی راه‌اندازی شده‌اند. طبق آمار بنیاد کافمن بیش از نیمی از شرکتهایی که در ۲۰۰۹ توسط فورچون ۵۰۰ فهرست شده بودند در دوران رکود اقتصادی تاسیس شده بودند.
۴۱. مطمئن شوید ک
از وقتی بانک ها در جهان ایجاد شد، در کنار ان
سرقت و دزدی و غارت هم زاییده شد. زیرا محلی بود برای ذخیره پول! و همین کافی بود
تا همه را، به فکر فرو ببرد که: چطور میتوان اینهمه پول را یکجا صاحب شد! در این
خصوص بین هیچکس فرقی نبود! حتی کسی که بانک را تاسیس کرده بود، خود را مالک پول
های مردم میدانست. لذا با همان پولها، زمین و ساختمان می خرید، و نقدینگی بانک را
به دارایی های جامد تبدیل می کرد. وقتی نقدینگی از دستش خارج می شد، ناچار با
تبلیغات زیاد از مردم
کارت بازرگانیکارت ویزیت چاپ شده لیتوگرافی آموزش طراحی کارت ویزیت پشت و رو  برای کلن های آب موری و لانمن فلوریدا ، 1881اروپا ، قاره آمریکا و سایر مناطق جهان الگوی کارت ویزیت را اتخاذ کردند و مطابق ترجیحات فرهنگی خاص خودشان را تولید کردند. همانطور که روش هایی که افراد کارت های خود را حمل می کردند (کیف پول مدرن دو برابر فقط در اواسط قرن بیستم با معرفی اولین کارتهای اعتباری استاندارد شد) ، همینطور ابعاد کارتهای ویزیت ، که متناسب با آن در کیف پوله
- خب من گفتم ؛ حالا تو بگو ؛ آرزوی تو چیه ؟
- من آرزویی ندارم واسه خودم ؛ اما دوست دارم هر چی آدم بی پوله نابود بشه و بمیره
آخه چرا ؟
- پرسیدن داره ؟ یه نگاه به خودت بنداز . تو چی داری ؟ چی میخوای داشته باشی ؟ اصلا مگه میتونی چیزی داشته باشی؟ هر چی هست مال پولداراست . خونه های اعیونی ؛ ماشینهای مدل بالا ؛ حسابهای پرپول ؛ مسافرت های خارجی ؛ اونوقت جایگاه من و تو کجاست ؟ اصلا نمیخواد تو بگی من میگم . اونا خونه های اعیونی و مدل بالایی دارن که ننه بابای م
ساعت ۲ صبح با مهمونم خوابیدیم ، ساعت ۵ صبح پاشدیم درس خوندیم ...من ۷ از خونه زدم بیمارستان ؛ اونم یه کم دیرتر رفت دانشگاه برای کارهای پایان نامه و گرفتن وقت دفاعش ...
حالا شانس من بیمارستان همه چیش به هم گره خورد ! 
من باید از این سر شهر (بیمارستان) میومدم دقیقا اون سر شهر برای امتحان ! 
از اون طرف باید قبلش جنگی میرفتم بانک ملی که به حساب دانشگاه ۳۰۰ تومن واریز کنم برای امتحان صلاحیت ! 
همیشه روزهای عادی کار بیمارستان ۱۱ تمومه اما امروز .... :/ 
تا ر
قوه قضائیه باید راهی پیدا کند تا برای شفافیت بیشتر بتواند به حسابهای ایرانیان خارج از کشور دسترسی داشته باشد. اگر لازم است لایحه یا موافقتامه به مجلس بدهد و یا به قاضی و بازپرس های زیاد ماموریت بدهد و یا یک مجتمع اقتصادی ویژه در اروپا و امریکا ایجاد کند و یا در میان وابستگان اقتصادی سفارت خانه ها مامورانی را معرفی کند تا بتواند به این حسابها دسترسی پیدا کند. زیرا براساس آمار موجود بیش از 80ترلیون دلار مجموعه دارایی نقدی و امانی ایرانیان  است
ویژگی های خودرو پول رسان نارین تک فرتاک 

خودرو پولرسان نارین تک فرتاک تنها خودرو پولرسانی است که بدلیل نوع طراحی باکس فلزی داخلی و کلاف درب، امکان متلاشی شدن و نفوذ نداشته و از مرکز مانیتورینگ بانک کاملا قابلیت کنترل مکانی و متوقف نمودن را دارد.
خودروهای این شرکت از تمام ویژگی های امنیتی بهره مند و بانکهای مختلف کشور از این خودروهای تجهیز شده در حال استفاده می باشند.

شرکت نارین تک فرتاک متشکل از تیمی متخصص در زمینه علوم انفورماتیک، ا
ویژگی های خودرو پول رسان نارین تک فرتاک 

خودرو پولرسان نارین تک فرتاک تنها خودرو پولرسانی است که بدلیل نوع طراحی باکس فلزی داخلی و کلاف درب، امکان متلاشی شدن و نفوذ نداشته و از مرکز مانیتورینگ بانک کاملا قابلیت کنترل مکانی و متوقف نمودن را دارد.
خودروهای این شرکت از تمام ویژگی های امنیتی بهره مند و بانکهای مختلف کشور از این خودروهای تجهیز شده در حال استفاده می باشند.

شرکت نارین تک فرتاک متشکل از تیمی متخصص در زمینه علوم انفورماتیک، ا
ثبت نام
این آموزش کیف پول که شما در مرحله اول بهش احتیاج دارید  من به زبون ساده براتون توضیح میدم  مرحله دوم هم باید توی سایت های مربوط به کوین پات ثبت نام کنید
اول توی کیف پول کوین پات ثبت نام کنید گزینه ثبت نام در بالا گذاشته شده

• deposit bitcoinاز
این گزینه برای واریز ارز به کوین پات استفاده میشود که با کلیک بر روی
این گزینه ادرس ارز به شما نمایش داده میشود که با واریز به این ادرس از
دیگر کیف پولها در حساب کوین پات شما خواهد نشست.
• withdraw bitcoin
تکنیک 5 چراریشه یابی علت مشکل (Problem) یکی از مهم ترین اقدامات اولیه برای شروع و تحلیل یک ایده می باشد. کارآفرینان تا زمانی که نتوانند ریشه و علت اصلی یک مشکل را بیابند نخواهند توانست تا برای آن مشکل راه حلی مناسب ارائه دهند.
تجزیه و تحلیل ریشه ای (analysis Root cause) و نگهداری پیشگیرانه مفاهیمی است که ما انتظار داریم در مدیریت یک کارخانه ببینیم. استارتاپ ها برای اینگونه تحلیل ها و روش های دقیق زمان کافی ندارند. با این حال کلید موفقیت استارتاپ ها داشتن ی
توی سیستم قوی و نرمال، هرکس برای خودش کسی هست
برای خودش کافیه
برای خودش شخصیت داره برای خودش روش زندگی داره هدف داره تلاش میکنه...
توی جامعه مریض و ضعیف (جامعه مثلا سوئد، المان، دانمارک، سوئیس، ایتالیا، یونان، نروژ، و کانادا)
مردم کار نمیکنن. هدف ندارن (به خاطر معایب سوشال دموکراسی)
پول های کلان میاد و میره و هیچ کس عین خیالش نیست
دولت یه چندرغاز به مردم میده و مردم صداشون رو درنمیارن که بقیه پول ها کجاست؟
چون میترسن همین پولها رو هم ازشون بگی
دولت نمی تواند گرانی ها را نابود کند و یا: جلوی آن را بگیرد و تابحال هرکاری کرده، معکوس نتیجه داده  زیرا سرنا را از سرگشادش می زند! برای گشت تعزیرات اضافه کاری منظور نمی کند، بسیاری از ناظرین را افتخاری انتخاب می کند! لذا آنها با اولین پیشنهاد گران فروشان، قلم را غلاف می کنند! و بر فرض اینکه  جریمه کند، نه به جیب مردم می رود و نه: در بودجه دولت، بلکه واریز سپرده های قوه قضائیه می شود. در نتیجه به نفع قوه است که گرانی باشد! چون میتواند جریمه کند. ب
اگر قول بدهید که دلار ها را، بین مردم تقسیم
کنید، خدا هم اجازه خواهد داد که وارد ایران شود! یوزارسیف، به خاطر یک لحظه فراموشی
خدا، و تمسک به بنده شرابخوار خدا، مدت هفت سال دیگر در زندان ماند! ولی بالاخره
پی به اشتباه خود برد، توبه کرد و خداوند هم، اسباب ازادی او را فراهم کرد! اما
دولت های ایران، از مصدق به این طرف، نفت را ملی کردند ولی منظورشان: دولتی کردن
آن بود! یعنی می خواستند بجای اینکه دلار های نفتی را، بین مردم تقسیم کنند، با
خودشان نگهدا
تحریم نفتی توسط آمریکا، شاید یک تحریم ظالمانه و پر سرو صدا باشد، و دولت برای دخالت در انتخابات، به این پولها نیاز داشته باشد! ولی به پای تحریم گازی روسیه نمی رسد! که راه صدور گاز ایران را به اروپا بسته است، و گاز خود را صادر می کند: اکراین و اروپای شرقی را می چاپد،  برای انها خط و نشان می کشد. متاسفانه تحریم گازی روسیه، با سرقت گازی قطر از میادین مشترک، یکی شده و لوله گازی ایران به همه سو تحریم است. قطر بجای ایران صادر می کند. اما با اینجال هیچ دا
چند روز پیش جای همه خالی مجلس عقد و عروسی تشریف داشتیم! دیگر حسابش را بفرمایید که ما  چقدر لاکچری هستیم که وسط اعتراضات و اغتشاشات و سهمیه بندی و طرح معیشتی و.... عقد و عروسی رفتنمان سر جایش محفوظ است!!
البته پر واضح و مبرهن هست که تاکید و پافشاری بر این نکته که بنده نه عروس بودم و نه داماد، ضرورتی ندارد چه اینکه همه خوانندگان این وبلاگ همگی وقوف کامل دارند...
تقریبا اگر خواستید از جزئیات و وضعیت کلی مملکت با خبر شوید، یک مجلس از این نوع که من شرک
ما آنقدر پول داریم که نمی دانیم چه کنیم! و همین امر موجب یک بام و دو هوا شده. درون خود را می سوزاند و بیرون دیگران را. در داخل همه می گویند: پول داریم اما در بیرون همه می گویند: پس اینهمه ماشین و خونه مال کی هست؟ این تضاد ادامه دارد و همه خود را مغبون و زیان دیده می دانند.هیچ کس خدا را شکر نمیکند. ویروس کرنا امده تا مردم را از خوردن: خوراکی های حرام منع کند، آنها مردم را از زیارت رفتن و نماز جماعت و صله رحم منع می کنند. غلتش فقط همین است ولی کسی نمی دا
والا بد می بیند! ما میتوانیم هواپیماها و ناوهای ش را که به: خلیج فارس اعزام می شود گروگان بگیریم، یا آنها را مصادره کنیم. غیر از ژاپن آمریکا روسیه و چین و همه و همه، به ایران بدهکارند. و مسئولین بجای گرفتن حق ملت از بیگانگان، مشغول تراشیدن سر ملت هستند و: ملت هم با سیلی صورت خود را سرخ نگهمیدارد. معاون اول خودش عین این جمله را گفته است! و سوال کرده چرا مردم از ما بدشان می اید؟عجب سوالی است. به همان دلیل که شما خیال می کردید: مردم از شما خوششان می ا
خوشحالی سخنگوی دولت از: دوبرابر شدن واردات مایه تاسف است! وی در ادامه این خوشحالی می فرماید: تمام گمرکات ما پر است از کالاهای وارداتی. اگر از روی فراموشی این حرف را می زند، یاد آوری می شود که: امسال سال رونق تولید است، نه رونق واردات. واگر از روی عمد این حرفها را می زند، یعنی می خواهد تولید داخلی را ورشکسته کند. این سیاست ضد انقلابی است، که تا کنون همه دولت های اصلاحات آن را دنبال کردند. بعید نیست ایشان هم، جزو درصد بگیران شده باشد. زیرا واردات ب
در میان پروژه های جالب توجه که سونی برای دنیای Spidey محور خود برنامه ریزی کرده است: یک وسیله نقلیه انفرادی که با شرور کلاسیک سرگئی کراوینوف ، کراوین شکارچی بازی می کند. Kravinoff برگرفته از یک خط خون اشرافی روسیه ، زندگی خود را وقف تبدیل شدن به بزرگترین شکارچی جهان کرده است - و هیچ معادن تاکنون وسواس خود را کاملاً مانند مرد عنکبوتی برانگیخته است.
این خودروی انفرادی مدتی شایعه شده بود ، اما در اکتبر سال 2018 با استخدام کریستر Equalizer 2 Richard Wenk ، رسما اعلام
تشکیلات خود گردان فلسطین نشان داد که: معامله
قرن یک معامله نکبت است، زیرا مردم فلسطین دارای ثروت های کلانی هستند، که با
هیچیک از پیشنهاد های انها، قابل مقایسه نیست. حضور بیش از 4 میلیون نفر در دو قطعه
زمین: ساحل غربی و نوار غزه، خود سرمایه بزرگی است: مردمی سخت کوش و مقاوم که:
تمام عمر خود راوقف آرمان فلسطین کرده، و دارای انگیزه های بالا، برای کار و کوشش
هستند. اگر نیمی از ان را اسرائیل داشت، دنیا را می گرفت. زیرا همه جمعیت اسرائیل،
دچار بی انگیز
یکی از مشخصات آمریکایی ها، این است که دوستان
خود را، در مواقع لازم تنها می گذارند! تا از بین بروند مانند: شاه ایران، حسنی
مبارک مصر و صدام عراق قذافی لیبی! بطوریکه هیچ حکومتی بجز اسرائیل و آل سعود باقی
نمانده! که قرار است آل سعود هم به بهانه قتل خاشقچی، کنار گذاشته شود. زیرا بودجه
عربستان منفی شده، و قادر به خرید آز آمریکا نیست. حتی آنهاییکه قبلا خریده، هنوز
بدهکار است. علت سقوط حکومت سودان هم به همین دلیل است: زیرا که قول کمک به
عمرالبشیر: برای
همه وکیل های ایران خوب هستند، ولی برای دفاع از ضد انقلاب! یا حمله به ارکان نظام و قانون اساسی. یکی از انها حاضر نیست: از اسلام و انقلاب دفاع کند! حتی از منافع کشور دفاع نمی کنند. نمونه اش قرارداد میلیاردی مربی تیم ملی، که همه چیز به نفع دشمن است. تمام قراردادهای فدراسیون ها همینطور است: با اینکه همه مشاور حقوقی و کیل دارند، ولی هیچ قراردادی به نفع ایران بسته نمی شود. در برجام هم که اینهمه دقت کردند! و ادعا می کردند: ترس از جنگ را از سر ایران بردند
وقتی از شفافیت اطلاعات سخن به میان می اید، همه
ادارات دولتی یا سازمانها، موظف به این کار می شوند ولی مردم، خودشان از ان دایره
بیرون می مانند! در حالیکه اگر در مورد مردم، شفاف سازی شود، همه شفاف سازی ها
کامل می شود! زیرا کارکنان دولت هم، از همین مردم هستند! به این دلیل باید سیستم
یکپارچه و جامعی طراحی شود که: مثلا صد میلیون خانه داشته باشد. هر فروم یا خانه
آن، متعلق به یک ایرانی باشد که در ان، همه اطلاعات او درج شده باشد: از سال تولد
و محل تولد و م
بنویسم؟ ننویسم؟ بگم به من چه رد شم؟ ولى آخه تا آخر فکرش همین بمونه؟ گناه نداره؟ آخه نوشتنم هم تاثیرى نداره. مینویسم آخرش تصمیم میگیرم منتشر کنم یا نه.
ببین دوست عزیز
حقیقتاً من خیلى خوشم نمیاد توى کلام توضیح بدم که کمى دارى اشتباه مى کنى. اینو هم که میگم مزخرفى بیش نیست.یعنى همه توضیحات کلامى براى تصحیح اشتباه دیگران مزخرفى بیش نیست. ولى قلبم میگه بگم یه بار یه جا و دیگه نگم. شاید تاثیر کوچولویى گذاشت.
توى هر وبلاگ چندتا پست عاشقانه پیدا میشه.
هربلایی سر مملکت آمده، از شوق واردات بوده
است!از واردات فرهنگی گرفته تا: واردات ماشین و کود و آدمیزاد و مدیریت! تقی زاده
روز اول حرف را تمام و کمال گفت. ولی برخی ها فکر کردند او شعار می دهد! گفت از
نوک پا تا فرق سر، باید فرنگی و اروپایی شویم! همین کار را کردند. شوق واردات از
عرق غریبه پرستی ایرانیان، نشات می گیرد و می گویند: همسایه ها از خودمان واجب
ترند. اخیر اقای وزیر صمت، شوق جدیدی دنبال می کند. او می خواهد همه چیزهایی غربی
و شرقی قطع شده، در دا
 کارکنان
سفارت فلسطین در تهران، هیچگونه درآمد و امکانات رفاهی ندارند، و سفیر فلسطین هم
40سال است که تغییر نکرده، و در این ماههای جدید نیز، حقوق آنها نصف شده و ممکن
است بطور کلی قطع گردد. اگر به این امر رسیدگی نشود، چندین تالی فاسد دارد: اول
اینکه عکس ابومازن یعنی محمود عباس، که همه قراردادهای اسرائیلی را امضا می کند،
در دفتر کار است و از هنیه و دیگر: شخصیتهای مقاومت خبری نیست. و این یعنی که سفارت
فلسطین در تهران، راه سازش را می رود و به دنبال م
تخم لقی که کواکبیان در دهان بقیه انداخت، همه
را از زیان های مادی و معنوی این تفکر دور کرد. بطوریکه نمی دانند: این مردم
سالاری دینی، سالانه فقط 120میلیارد دلار به ایران ضرر می زده است. در واقع درآمد
نفتی کل مملکت، در راهی صرف شده که نباید شده! طبق فرمان اولیه امام خمینی به
کارگران اعتصابی شرکت نفت، قرار بود که فروش نفت کاهش یافته، و برای نسل های اینده
ذخیره شود. اما مردم سالاری باعث شد: تا نفت را به زور بفروشند و پولش را هم
نگیرند! یا مانند انسان ه
مقاله ای در باره همدان قدیم که در مدرسه ارائه کردم:
همدان قدیم
درس آزاد : فرهنگ بومی
مثلاً مقدمه
در دوران قدیم، همدان شهری کوچک بود که در آن مردم با صلح و صفا در آن زندگی می کردند. همه هم را می شناختند وکلاً مردم زندگی خوبی داشتند. زندگی مردم آن موقع با خودشان، خیابان های شهر و افرادی که در خیابان های همدان از راه های مختلف پول در می آوردند عجین شده بود. در اینجا در همین موارد توضیح می دهیم
تغیرات شهر در طول زمان
در طول زمان خیلی از محلات و خیابان
فرمانروایان دلار باید از تخت به زیر کشیده شوند،
تا اقتصاد بیمار ایران نجات پیدا کند. زیرا فقط با حذف دلار است که: میتوان به
استقلال پولی و بانکی دست پیدا کرد، و بدون حضور اغیار، برای کشور خود برنامه ریزی
مطمئن داشت. البته این کار عملا اجرا می شود! ولی خیالا اجرا نمی شود، و همین امر
باعث ایجاد جو: روانی و بیماری ظاهری اقتصاد می شود. بعد از ملی شدن نفت، ایران
روی دلار را ندید! به همین دلیل با اینکه: دلار برابر یک ریال تعیین شده بود، هر
روز گرانتر ش
حالا که ترامپ باب کرد:که هرکسی می تواند سند
مالکیت بنویسد! و نیازی به سازمان ملل و دیگر چیزها نیست، مقرر می داریم سند
آمریکا نیز، بنام اینجانب ثبت شود. تا همه بدانند که آمریکا مال من است، ترامپ و
دیگران اجاره نشین هستند، و باید هرچه زودتر اخراج شوند. دلیل واضح این است که
آمریکایی ها، همه مهاجر هستند!مالک هیچ چیزی نمی باشند و: همه سندهای موجود در
امریکا، مثل امضای ترامپ برای جولان است. زیرا صاحبان اصلی آمریکا، سرخپوستان
هستند! لذا باید هرچه سر
دولت هرسال اعلام می کند کسری بودجه دارد، تا صندوق ذخیره ارزی را خالی کند! در حالیکه فقط در چند ماهه اخیر، سه برابر کسری بودجه از مفسدان اقتصادی پس گرفته شد، و از طریق قوه قضائیه به حساب خزانه واریز گردید! بودجه ریزان در ایران، به دلیل بی اعتنایی به عدالت اجتماعی، همیشه درگیری های موهوم ذهنی را مطرح می کنند، تا درجامعه تشویش ایجاد کنند، و مدیریت کشور را زیر سوال ببرند. آنها فقط به خزانه آمریکا و صندوق بین المللی پول فکر می کنند. تا هر طوری شده
نشست خبری مسئولان جدید ستاد مرکزی: احیا امر به
معروف و نهی از منکر، برگزار شد و مسئولین گقتند که آنها ستاد احیا هستند نه عامل
اجرا، زیرا اجرا وظیفه همه است ولی، آنها فراموش کرده، باید یاد آور شد. اکنون نیز
یاد آوری می شود که: ابتدا باید منکر اصلی برطرف شود! بزرگترین منکری که مادر همه
منکر ها است. زیرا طبق ماده 16 قانون حمایت از: آمران به معروف و ناهیان از منکر،
این وظیفه همگانی است. باید دانست که خلاف شرع برای همه روشن است. چیزهایی که خدا
منع کرده
 تا در
دادگاههای فدرال، علیه آمریکا شکایت کند! ولی هیچکس به فکر نیست، و فقط به التماس
روی آورده اند: وزیر خارجه ایران می گوید: امیدوار است که آمریکا پشیمان شود! در
حالیکه باید او را پشیمان کرد! همین دیپلماسی التماسی، باعث شده که آمریکا فکر کند
مهم است، و تحریم هایش همه را به زانو در می اورد. لذا به صورت همه چنگ می زند! و
همه را تحریم می کند. منتظر می ماند که تحریم اثر کند! اما هیچیک از کشورهای تحریم
شونده، کوتاه نیامدند! این معلوم می کند: تحریم سل
دولت هر سال خزانه را خالی می کند، و دلار ها را
به بیرون می فرستد! با این کار باعث افزایش قیمت دلار می شود. مثلا هر سال 12تا
20میلیارد دلار، برای کالاهای اساسی می دهد! که  در ایران تولید می شود، و واردات بیش از حد آن،
الگوی مصرف ایرانیان را تعییر داده است. واغلب در گمرکات باقی مانده،  یا به عنوان ذخیره ی احتیاطی از ان یاد می شود،
که همگی به ضرر تولید داخلی است. اکنون نیز اجازه 5هزار میلیارد دلا ر را گرفته،
تا برای سیل زده ها خرج کند! که عاقبت، مانند س
قوه قضائیه باید راهی پیدا کند تا: برای شفافیت بیشتر بتواند به: حسابهای ایرانیان خارج از کشور دسترسی داشته باشد. اگر لازم است لایحه یا موافقتامه به مجلس بدهد، یا به قاضی و بازپرس های زیاد ماموریت بدهد، و یا یک مجتمع اقتصادی ویژه در اروپا و امریکا ایجاد کند، و یا در میان وابستگان اقتصادی سفارت خانه ها، مامورانی را معرفی کند تا بتواند: به این حسابها دسترسی پیدا کند. زیرا براساس آمار موجود بیش از 80تریلیون دلار، مجموعه دارایی نقدی و امانی ایرانی
موسسات تولیدی و خدماتی همیشه دارای زیان هستند،
گاهی زیان انباشته آنان از حد سرمایه و سهام هم، بالاتر رفته است. که باعث تغطیلی
کار گاهها و بالا بودن هزینه های تولید و غیر قابل رقابت شدن کالا هم شده، و کسی
برای درمان آن اقدام نمی کند. در حالیکه راه بسیار ساده برای سود آور کردن: همه
مجتمع های تولیدی و خدماتی، سازمانها و نهادها و شرکتهای دولتی و خصوصی وجود دارد.
در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت ها و موسسات، عامل اصلی زیان ده بودن شرکتها،
هزینه ب
اقتصاد ایران علیرغم تحریم های چهل ساله، و
دشمنی های کور کورانه، توانسته حداقل به قدرت اقتصادی هفتم دنیا! براساس رتبه بندی
خارجی ها برسد. گرچه ایران در مجموع امتیازات، و به نسبت جمعیت، در دنیا رتبه اول
را دارد. فقط کافی است بدانیم 25تریلیون دلار، از ایران دزدیده شده به آمریکا برده
شده! و در انجا سرمایه گذاری گردیده، این مبلغ اگر از اقتصاد آمریکا، دزدیده می شد
آمریکایی وجود نداشت! هنوز هم آمریکا، بر اساس دزدی از ایران، پرورش اختلاس گران و
مصون
بعد از چهل سال بالاخره، مسئولین فهمیدند در پشت
قضیه کودکان کار، توطئه بزرگی نهفته است! تا آبروی نظام اسلامی را زیر سوال ببرند.
دولت را ناکارآمد و مردم را فقیر و بدبخت نشان دهند. براساس آخرین آمار موجود،
96درصد کودکان کار مخصوصا کودکان خیابانی، اتباع بیگانه مخصوصا پاکستانی هستند، که
با نقشه های دقیق و حساب شده، بر سر چهار راهها کاشته می شوند، تا از انها عکس
گرفته، به عنوان کودکان کار ایرانی، و نشان ضعف مدیریت نهادهای بهزیستی، و کمیته
امداد ت
تاریخ، همیشه برهه های افتخار آفرینی دارد، که
ثبت در ذهن ها می شود: مانند فتح مکه توسط پیامبر اسلام که: قران مردم را قبل
الفتح و بعد الفتح تقسیم کرد! یا هجرت پیامبر با اهمیتی که داشت، تاریخ جدید را
براساس آن شروع کرده، قبل از ان را نادیده گرفتند. در دوران ما نیز انقلاب اسلامی،
باعث شد تا همه چیز به: قبل از انقلاب و بعد از انقلاب تقسیم شود! اخیرا نیز که
تاریخ دچار یکنواختی شده بود، و همه ذهنها به ترس از عملکرد ترامپ، محدود شده بود،
سرنگونی پهباد پ
زندگینامه امام صادق (ع) از ولادت تا شهادت
زندگینامه امام صادق (ع) چون پایه گذار مذهب جعفری هستند اهمیت
زیادی دارد. زندگی نامه امام صادق مصادف با حکومت خلفای اموی و عباسی بوده
است.امام صادق (ع) امام ششم شیعیان و فرزند امام محمد باقر (ع) می باشند.
ایشان پایه گذار مکتب جعفری بوده و از جایگاه علمی و معنوی خاصی برخوردار
بودند. در این مقاله زندگینامه امام صادق (ع) را به طور مختصر بررسی می
کنیم؛

ولادت و نامگذاری جعفر صادق (ع)
امام
۱۹. محل مناسب کسب و کارتان را مشخص کنید.
کسب و کار
مکانی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای کسب و کار شما را برآورده می‌کند و فرصت رشد و رقابت با سایر کسب و کارها را برای شما میسر می‌کند. همچنین به تامین‌کنندگان مواد اولیه شمانزدیک است و نکته مهم‌تر اینکه برای مشتریان‌تان نیز در دسترس است.
۲۰. برای راه‌اندازی یک دفتر اداری خودتان را ناراحت نکنید
مشاور کسب و کار : اگر شرایط خرید یا اجاره یک دفتر کار مناسب را ندارید اصلا ناراحت نباشید. شم
بیدار که شدم ساعت 8 بود ؛ صبحونه من رو آورده بودن و من بیدار نشده بودم ؛ ساناز هم که مثل خرس خوابیده بود . نگران آبروم بودم ؛ نگران بابا ؛ صدرا ؛ نگران پولها ؛ نگران اس ام اسی که خوندم . 
- حالا که سر قرار نیومدی اشکال نداره ؛ فقط بدون من نیاز مادی نداشتم میخواستم بدونم که آبروت واست مهم هست یا نه ؟ تا شب جمعه بهت وقت میدم 40 میلیون جور کنی ؛ وگرنه عکسات رو میفرستم واسه بابا جونت بعدشم آبروت رو تو اینترنت میبرم . 
 فاجعه ای بود ؛ منی که 3 میلیون قرض کر
سلامت روانی شما به عنوان یک کارآفرین شما یک کارآفرین هستیدبه نظر می رسد که همه اینها را داشته باشد. شما وقتی کار می کنید کار می کنید، شما انتخاب می کنید که در آن شما می خواهید به کار، پاسخ به هیچ کس، و تمام پول ساخته شده به حساب بانکی خود را.چرا شما نگرانی های بهداشت روانی دارید؟ خوب، برای دلایل زیادی و هیچ یک از آنها در بالا ذکر نشده، درست است؟ شما می دانید که در حقیقت، کارآفرینان بیش از چهل ساعت در هفته، گاهی اوقات هشتاد ساعت کار می کنند تا ش
بسم الله الرحمن الرحیمچه باید بکنیم در ابتلائات داخلیه و خارجیه؟ چه باید بکنیم؟ چه کار کردیم که به این چیزها مبتلا می شویم؟ فکر این را باید بکنیم، آخر ما چکار کردیم که بی سرپرست ماندیم؟اشکال در این است که خودمان را اصلاح نمی کنیم و نکردیم و نخواهیم کرد، حاضر نیستم خودمان را اصلاح کنیم. اگر ما خودمان را اصلاح می کردیم، به این بلاها مبتلا نمی شدیم.حضرت نبی اکرم (ص) فرمود:« ألا اخبرکم بدائکم و دوائکم، داؤکم الذنوب ودواؤکم الاستغفار »ما می خواهی
نگاهی گذرا به ولادت،القاب و نسب پیامبر(ص)

نام؛ محمد بن عبد الله،کنیه ابوالقاسم و ابوابراهیم،القاب؛رسول اللّه،
نبی اللّه، مصطفی، محمود، امین، امّی، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر،
مبین، کریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذکّر، یس، طه و...
آنحضرت آخرین پیامبر الهی، بنیان گذار حکومت اسلامی و نخستین معصوم در دین
مبین اسلام است.تاریخ ولادت رسول خدا(ص) روز جمعه، هفدهم ربیع الاول عام
الفیل برابر با سال 570 میلادی (به روایت شیعه). بیشتر
نامه ای از امام حسن عسکری (علیه السلام)
سعید بن عبدالله گوید: ابوعبدالله حسین بن اسماعیل کندی نقل کرد:
روزی ابو طاهر بلالی نامه ای از امام حسن عسکری (علیه السلام) را که در
ضمن آن جانشین خویش را معرفی نموده بودند، به من داده وگفت: ای در خانه تو
امانت باشد. من به او عبدالله گفتم: آیا اجازه می دهی که من از روی نامه نسخه ای بردارم؟ ابو عبدالله موضوع را به ابوطاهر رساند. او گفت: او را به نزد من بیاور تا نامه را بدون واسطه به او نقل نمایم. چون نزد او حاض
هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با چمدان ارزان (www.123kif.shop/product-category/suitcase/) وب سایت خود باشید.
کمپانی سامسونیت اخبار کرده که چمدان های بلو اسمارت بوسیله سیستم ردیابی (Track&Go) مجهز هستند و با بکارگیری پروتکل حریم امنیتی و خصوصی گوگل، امکان تعیین هویت و شناسایی خصوصی را قسم به مالک چمدان می دهند. اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سایت چمدان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید. ا
اللّهمّ صلّ علیٰ ولیّک علیّ بن محمّد الهادی
النّقیّ سلاماً دائماً بدوام عزّک و سلطانک.
امام خامنه ای
شهادت حضرت امام هادی (سلام‌اللّه‌علیه)
را تسلیت عرض میکنم. این امام بزرگوار در مجموعه‌ی آثار و برکاتی که از ائمّه‌ی هدیٰ
(علیهم‌السّلام) رسیده است، این خصوصیّت را دارد که در ضمن زیارت، مهم‌ترین فصول مربوط
به مقامات ائمّه (علیهم‌السّلام) را با بیان وافی و شافی، با زیباترین تعبیرات بیان
کرده‌اند. زیارت جامعه‌ی کبیره، از این بزرگوار است؛
              صفحه 172 _  داستان بلند  _  در پستوی  شهر خیس.   شهریار در گوشه ی تاریک انباری ، و در فرار از خویش ، به غم نشسته. و جلسه‌ی دانشگاه به فراموشی سپرده .شهریار بحران زده و  گریزان از پذیرش طعم تلخ حقیقت ، پر از عصیان و خشم ، لبه‌ی پرتگاه انزجار با مُشت هایی ب‍ـــه هَم گرِه خورده، ایستاده . او در اندیشه ی فـــــرار از عواقــب اشتباهش به بـــُـن بست فکری وارد میشود ، و میل به بازگشت و خروج از این مسیر یکطرفه و جستجویـــــــی تازه برای یاف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها